Cím: 1222 Budapest, Nagytétényi út 31-33.
Időpont: 2017. április 1. szombat 19,30-22,30

NaVKE tagoknak: 2000 Ft/fő ill. 1500 Ft/fő
Társegyesületi: 2200 Ft/fő ill. 1700 Ft/fő
Tagsági nélkül: 2500 Ft/fő ill. 2000 Ft/fő
18 év alatt ingyenes.

Fürdőruha, bikini, monokini viselése nem megengedett, így azt el se hozd magaddal!

BELÉPÉS csak előzetes, név szerinti jelentkezés alapján. Jelentkezni a navke_kukac_navke.hu e-mailcímen, vagy a 06-20-313-9170-es telefonszámon a rendezvény napján délig lehet.

Az uszodában egy 25 méter hosszú, 16 méter széles úszómedence (vízmélység 180 cm) és egy 16 méter hosszú, 10 méter széles tanmedence (vízmélység 90 cm) található.
Öltözők, zuhanyzók, szárítkozó helyiségek és 2 szauna áll vendégeink rendelkezésére.

19,30-22,00 SZAUNAPROGRAMOK:
Kuponok ingyenesen kérhetőek. Egy fő max, 2 kupont választhat előre bejelentkezéssel. A helyszínen a maradék kuponokat is kiosztjuk. Várólistásokat (zöld kuponosakat) csak akkor engedjük a szaunába, ha elég férőhely marad.
Szaunamestereink ezen az esten: Kerekes Péter aki Vivaldi négy évszakját mutatja be nekünk és Gubucz Gábor
19,30 Tavasz: Illatos sós radír (Péter)
19,55 Őrs gyűlés: avagy éljen április 4! Pálinkás felöntés. (Gábor)
20,20 Nyár: Citromos radler (Péter)
20,45 2 in 1: barnacukros mézes kényeztetés.(Gábor)
21,10 Ősz: Joghurtos eper (Péter)
21,35 Dante pokla: relax felöntés.(Gábor)
22,00 Tél: Jéghideg hózápor (Péter)

Mirjam-féle jógázás 20.30

HÁZIREND: Az uszoda és a NaVKE házirendjének betartása kötelező!
Különösképpen betartandó:
Ételt, italt a medencetérbe és a szaunatérbe bevinni nem szabad (kivétel: ásványvíz műanyag flakonban). Az előtérben azonban ihattok-ehettek kedvetekre.
A túlzott alkoholfogyasztás kerülendő.
Mindig tegyél magad alá törölközőt, ha leülsz, a szauna felső padjára ülve pedig a talpad alá is!
A résztvevők az uszoda szolgáltatásait saját felelősségre használják.

A NaVKE rendezvényei olyan családi és társasági életformát biztosítanak, melynek keretében erotikus asszociációk nélkül vállaljuk egymás előtt testünket.
Külön felhívjuk a figyelmet, hogy az uszodában kizárólag a NaVKE által felkért fotós (Zozó, Rózsa) készíthet fényképeket a képen szereplő személyek engedélyével. Ha nem kívánsz a felvételeken szerepelni, azt érkezéskor feltétlen jelezd.
Kérjük, ha olyan viselkedéssel találkozol, ami ellentmond mindannak, amivel tisztességes naturisták körében találkozol, határozottan lépj fel a viselkedés ellen. Ha fellépésed hatástalan, azonnal szólj a rendezőknek.

Szaunamestereink ezen az esten: Kerekes Péter és Gubucz Gábor
19,30 Róma felszabadítása. Illatos sós radir (Kerekes Péter)
19,55 Kupidó nyila Chilis mézes kenegetés (Gubucz Gábor)
20,20 Skót felföld. Ilang-ilang titkai (Kerekes Péter)
20,45 NaVKE vitaminbomba, gyümölcsös kényeztetés (Gubucz Gábor)
21,10 Tavaszváró. Olivás joghurt (Kerekes Péter)
21,35 Beszéljük meg, avagy relaxáljunk egyet (Gubucz Gábor)
22,00 Heves jeges jégvilág (Kerekes Péter)

Élménybeszámoló az úszóverseny döntőjéről egy időmérő feljegyzései alapján:

Elővettem a stoppert, hogy megismerkedjem vele, rögtön az érdeklődés középpontjába kerülve ezzel. Ervint különösen érdekelte, elkérte ő is kipróbálta, később tudtam meg, ő a 6-os úszósáv időmérője lesz.
Még a verseny kezdetéig volt egy kevés idő, beültem a kis szaunába. Épp R. János és U. Eszter is ott voltak, rögtön átbeszéltük közös ismerőseink témáját. Nem tudom honnan tudta János, hogy én is a döntnökök közé tartozom, de viccesen azt kérte, ha az ő idejét kell mérnem, egy másodperccel később nyomjam csak meg a gombot. Így tudtam meg, hogy ők is indulói a döntőnek. (Utóbb kiderült, mindketten a mellettem lévő 3-as sávban úsztak, tehát a korábbi viccelődés tényleg csak poén volt!) Zuhanyozást követően már csak sétáltam, lélekben készülve a versenyre.
Engem a második úszósáv megfigyelésével bíztak meg. Az első szám a női hátúszás volt. Az én sávomban B. Vali indult, aki az elődöntőből a legjobb idővel érkezett. Hanem a 3-as pályán induló H. Ildikó azonnal az élre tört, és váltott kartempójú úszással végig vezetve nyerte a döntőt, 4 mp-et javítva elődöntőbeli idején. Vali elmaradt legjobbjától, így másodikként ért célba. Évabella lett a bronzérmes.
Következett a férfi mellúszás. Az én sávomban Cs. Zoli indult, de ez volt a legnépesebb szám, a két elődöntőben összesen 11 fő indult, itt tehát valóban csak a legjobb hat fő indult a döntőben. R. János a legjobb elődöntőbeli idővel került döntőbe, így esélyesként vágott neki a két hossznak. Hanem a leggyengébb idővel érkező Horváth Balázs alaposan megtréfálta a társait. A legszélső pályán fantasztikus tempót diktálva győzött, húzta magára az 5-ösön O. Jánost, így a két János között nüansznyi különbség volt csupán a 3-as pályán célba érő javára. Valóban izgalmas, élvezetes verseny volt!
Ismét lányok következtek, most a női mellúszás döntőjére készültünk. Az én sávomba Szabó Szilvit vártam, de valami miatt késlekedett. Körül nézve épp a hátam mögött állt egy széplány, gondoltam talán őt várom, de kérdésemre tagadóan intett. Aztán hirtelen Szilvi is előkerült, és vízbeszállt.
Legjobb idővel Eszter érkezett a döntőbe, és esélyeshez méltóan, végig vezetve biztosan szerezte meg a bajnoki címet. Az ezüstérmet, nem sokkal elmaradva, S. Tamara kapta, míg H. Ildikó – az előző számban nyert aranya mellé – most bronzérmes helyen ért célba.
A férfi hátúszás döntőjére csak hárman szálltak vízbe, egy versenyző váll fájdalmai miatt nem indult. Én M. Ádámot figyeltem, aki sokat javítva elődöntőbeli eredményén második lett. A győzelmet M. Gábor magabiztosan nyerte, harmadik pedig K. Géza lett.
Az utolsó versenyszámra – a férfi gyorsúszásra – az én sávom üresen maradt, nem tudni miért nem érkezett meg a jogosult fiú. Az öt indulóból a győzelmet O. János érdemelte ki, a másodikként célba érő H. Balázs előtt. Most tehát János húzta maga után Balázst, mindketten második érmüket érték el így a viadal során. A bronzérmet a harmadikként célba érő F. Laci kapta.
Még megvártam az eredményhirdetést, láttam amint Sz. Dani csak úgy bal kézzel olyan szép betűket rajzolt az oklevelekre, hogy csak ámultam. Rózsa és Ildikó – no meg Noel – serénykedtek, hogy minden érem, serleg, citrom a helyére kerüljön.
Megtapsoltuk a dobogósokat, de ötletesen minden induló kapott emléklapot is.
Meg beültem még egyszer a kis szaunába felmelegedni, végre fejesugrással én is leúsztam a szokásos távomat, majd megszáradtam, és hazajöttem.